Kontakt Oss

Michelsens Interiørentreprenør

Vår virksomhet innbefatter alt fra interiørkonsept, tegning, prosjektering og fasilitering av leveranse gjennom underleverandører. Våre prosjekter gjennomføres med særegen skreddersøm for kunden, og krever svært tett kundeoppfølging løpende gjennom hele prosjektet. Vi gleder oss til å høre om ditt prosjekt!
Nina Michelsen
Nina Michelsen
Kreativ Leder/Interiørarkitekt MNIL
nina@michelsens.no+47 932 03 280
Cato Hakvåg
Cato Hakvåg
Salgssjef
cato@michelsens.no+47 416 00 066
Morten Michelsen
Morten Michelsen
Produksjonsleder/Administrasjon
morten@michelsens.no+47 918 08 800
Daniel Levin
Daniel Levin
Produktdesigner
daniel@michelsens.no+47 949 79 146
Marie Danielsen (i permisjon)
Marie Danielsen (i permisjon)
Prosjektleder/Salg
marie@michelsens.no+47 980 71 816
Erlend Eide
Erlend Eide
Prosjektleder
erlend@michelsens.no+47 974 71 110
Simonas Abromavicius
Simonas Abromavicius
Teknisk Tegner/Produksjon
sa@michelsens.no+47 918 19 911
Krzysztof Czarnecki
Krzysztof Czarnecki
Overflatebehandler
kc@michelsens.no+47 968 44 279
Krzysztof Trochimiec
Krzysztof Trochimiec
Møbelsnekker
kt@michelsens.no+47 968 65 038

Send oss en melding

Vi responderer vanligvis i løpen av en arbeidsdag.
Kontaktinformasjon
Prosjektinformasjon
Tusen takk! Vi har mottatt din henvendelse!
Oops! Noe gikk galt ved innsending av skjema. Vennligst kontakt oss på produkt@michelsens.no
Michelsens

Se våre prosjekter

Du finner oss her

KonTAKT OSS

Michelsens AS
Conrad Mohrs veg 25
5072 Bergen, Norway

produkter@michelsens.no
+47 918 08 800

Åpningstider

Mandag til fredag
09:00 - 16:00

Konsultasjoner utenom åpningstider ved avtale.