Kontakt Oss
Vår virksomhet innbefatter alt fra interiørkonsept, tegning, prosjektering og fasilitering av leveranse gjennom underleverandører. Våre prosjekter gjennomføres med særegen skreddersøm for kunden, og krever svært tett kundeoppfølging løpende gjennom hele prosjektet. Vi gleder oss til å høre om ditt prosjekt!
Erlend Eide
Erlend Eide
Daglig Leder Michelsens
erlend@michelsens.no+47 974 71 110
Nina Michelsen
Nina Michelsen
Kreativ Leder/Interiørarkitekt MNIL
nina@michelsens.no+47 932 03 280
Belinda Morgan
Belinda Morgan
Prosjektleder
belinda@michelsens.no+47 943 85 119
Daniel Levin
Daniel Levin
Produktdesigner
daniel@michelsens.no+47 949 79 146
Marie Danielsen
Marie Danielsen
Prosjektleder/Salg
marie@michelsens.no+47 980 71 816
Mona Bruvik
Mona Bruvik
Grafisk Designer/Markedsansvarlig
mona@michelsens.no+47 995 89 615
Simonas Abromavicius
Simonas Abromavicius
Teknisk Tegner/Produksjon
sa@michelsens.no+47 486 16 739
Stephan René Holvik
Stephan René Holvik
Arkitekt MNAL/Interiørarkitekt
stephan@michelsens.no+47 928 88 423
Joe Kennedy
Joe Kennedy
Prosjektleder
joe@michelsens.no+47 473 56 883
Annika Mediaa Sakashita
Annika Mediaa Sakashita
Arkitekt MNAL
annika@michelsens.no+47 481 56 421
Krzysztof Czarnecki
Krzysztof Czarnecki
Overflatebehandler
kc@michelsens.no+47 968 44 279
Martin Engeseth
Martin Engeseth
Møbelsnekker
martin@michelsens.no+47 976 00 163
Krzysztof Trochimiec
Krzysztof Trochimiec
Møbelsnekker
kt@michelsens.no+47 968 65 038

Send oss en melding

Vi responderer vanligvis i løpen av en arbeidsdag.
Kontaktinformasjon
Prosjektinformasjon
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Med eksepsjonelle plankedimensjoner tilbyr vi skreddersøm av alle våre produkter.
Vi produserer tregulv, finérte paneler for tak og vegger, dører, bord, samt tilpassede trappedeler for å danne en komplett sømløs pakke for prosjektet ditt.
Cato Hakvåg
Cato Hakvåg
Daglig Leder Michelsens Produkt
cato@michelsens.no+47 416 00 066
Morten Michelsen
Morten Michelsen
Produksjonsleder/Administrasjon
morten@michelsens.no+47 918 08 800
Mona Bruvik
Mona Bruvik
Grafisk Designer/Markedsansvarlig
mona@michelsens.no+47 995 89 615
Simonas Abromavicius
Simonas Abromavicius
Teknisk Tegner/Produksjon
sa@michelsens.no+47 486 16 739

Send oss en melding

Vi responderer vanligvis i løpet av en arbeidsdag.

Kontaktinfoinformasjon
Prosjektinformasjon
Tusen takk, vi har mottatt din henvendelse.
Oy. Noe er feil.
Michelsens

Se våre prosjekter

Du finner oss her

KonTAKT OSS

Michelsens AS
Conrad Mohrs veg 25
5072 Bergen, Norway

kontor@michelsens.no
produkter@michelsens.no
+47 56 12 30 13

Åpningstider

Mandag til fredag
07:00 - 15:00

Konsultasjoner utenom åpningstider ved avtale.